אזל במלאי – המנדלה שלי 3 / חוברת לצביעת מנדלות A3

גודל החוברת: 30X40 ס”מ A3

26 מנדלות לצביעה בשילוב דמיון מודרך. בראש כל עמוד יש הנחיה לדמיון מודרך תוך כדי יצירה. כמה שורות לתרגול שישנו את הגישה שלך ליצירה. תוכלו לשנות משהו קטן בתוככם בזרימה עם צבעים ונשימות. צביעה קצת אחרת, מלווה בשקט ושלווה פנימית.

המנדלות מודפסות על נייר ציור עבה במיוחד. קווי מתאר עדינים.

בעמוד הראשון של החוברת ישנה הקדמה המסבירה על העוצמה הטמונה במנדלה ובצביעת מנדלה, על הקשר בין איזון, רגיעה, ארגון וסדר, הפרעות קשב וריכוז וצביעת מנדלות. טיפים לצובעים בפעם ראשונה, עצות לקבלת מרקמים מיוחדים בצביעה, דוגמאות לעבודות של ילדים, טיפים להתקדמות עם הילדים והנחייתם. החוברת מותאמת למתחילים ולציירים כאחד, במטרה שכל אחד יתחבר לצביעה וליכולות האומנותיות שלו גם אם מעולם לא צייר. צביעת מנדלות שונה לחלוטין מציור ולכן גם את/ה יכול/ה להינות ואפילו לתרגל מדיטציה תוך כדי – לבחירתכם.

הצביעה של המנדלה בשילוב ההנחיה המחשבתית פורקת ומשחרר אנרגיה עודפת שהצטברה או לחליפין בונה ומחזקת תכונות אופי רצויות. מידותיה הגדולות של החוברת (30X40 ס”מ) הופכת את הצביעה לנוחה ונייר הציור האיכותי עליו הודפסו המנדלות מאפשרת מסגור של היצירה המקורית.

מהי מַנְדָּלָה

הנושאים לדמיון מודרך בחוברת:

להתחבר לאהבה, לצבוע את השמחה שבי, לצבוע החוצה מתוכי את הפחד, לצבוע את הכעס, להתחבר לבריאות ולרגיעה  להתגבר על בעיות קשב וריכוז ועוד וכמובן שאפשר גם לצבוע חופשי.

0

Your Cart