אזל במלאי – המנדלה שלי 1 חוברת לצביעת מנדלה A3

אזל במלאי
לראשונה בעולם!!! חוברת לצביעה מנדלות בשילוב דמיון מודרך.
במבצע לאור המצב, המחיר אינו כולל משלוח. לצפיה בעמודי החוברת לחצו כאן
גודל החוברת: 30X40 ס"מ A3 

28 מנדלות לצביעה בשילוב דמיון מודרך. בראש כל עמוד יש הנחיה לדמיון מודרך תוך כדי יצירה. כמה שורות לתרגול עצמי לפתוח קטגוריות בתפריט ראשי לאומנות מנדלות שישנו את הגישה שלך ליצירה. תוכלו לשנות משהו קטן בתוככם בזרימה עם צבעים ונשימות. צביעה קצת אחרת, מלווה בשקט ושלווה פנימית.

המנדלות מודפסות על נייר ציור עבה במיוחד. קווי מתאר עדינים.
החוברת מותאמת למתחילים ולציירים כאחד, במטרה שכל אחד יתחבר לצביעה וליכולות האומנתיות שלו גם אם מעולם לא צייר. צביעת מנדלות שונה לחלוטין מציור ולכן גם את/ה יכול/ה להנות ואפילו לתרגל מדיטציה תוך כדי – לבחירתכם.
מהי מַנְדָּלָה
הצביעה של המנדלה בשילוב ההנחיה המחשבתית פורקת ומשחרר אנרגיה עודפת שהצטברה או לחליפין בונה ומחזקת תכונות אופי רצויות. מידותיה הגדולות של החוברת (30X40 ס"מ) הופכת את הצביעה לנוחה ונייר הציור האיכותי עליו הודפסו המנדלות מאפשרת מסגור של היצירה המקורית.
בחוברת יש הקדמה מתורגמת גם לאנגלית
המסבירה על העוצמה הטמונה במנדלה ובצביעת מנדלה, על הקשר בין איזון, רגיעה, ארגון וסדר, הפרעות קשב וריכוז וצביעת מנדלות. טיפים לצובעים בפעם ראשונה, עצות לקבלת מרקמים מיוחדים בצביעה, דוגמאות לעבודות של ילדים, טיפים להתקדמות עם הילדים והנחייתם.
חוויות:
בבית הספר "הר-נוף" בטבריה, נרכשו חוברות צביעה לשכבת כיתות ד'. בכל יום שישי התלמידים צובעים מנדלות והרגיעה מורגשת במסדרונות בית הספר.
גננת ותיקה בגן טרום חובה,
מושיבה בכל בוקר לצביעת מנדלה במשך 10 דקות, שני ילדים שמתקשים להירגע ולהשתלב בכיתת הגן. לאחר עשר דקות אלה, הילדים נרגעים ומסוגלים לשבת עם יתר הילדים, ללא תרופות, ולמשך כל יום הפעילות.
י. אמא לשניים, כותבת:
"תודה מיכל, שהוצאת לאור את החוברת המופלאה הזו. מבחינתי הפעילות היצירתית מביאה שקט טבעי לילדיי ומחליפה את הריטלין שלא ממש התאים להם. ורק לידיעתך – גם אני צובעת ונהנית!"

0

Your Cart

דילוג לתוכן