הספר “אישה” מתנה לצוות המורים

כתבה: מיכל בוקר / הוצאת אוריון

הספר “אישה” יכול להעשיר ולשמש את צוות המורים והסייעות בראייה חיובית על החיים, על היכולת למיצוי פוטנציאל אצל ילדים, ועוד. הספר מלמד כיצד להתחבר לאנרגיה הזמינה של היקום במשך היום, בפעולות שגרתיות. מצויים בו מרבית חוקי היקום, והם מובאים בגובה העיניים ובדרך נוחה ליישום – שהרי אם נוהגים לפי חוקי היקום, החיים יכולים להפוך לגן עדן עלי אדמות. הספר מתבסס על ידע שנאסף במשך שנים רבות על-ידי מחברת הספר, מיכל בוקר, על רקע לימודיה ועבודתה המעשית כמטפלת וכמורה לחיים. תכניו של הספר נוגעים בכל תחומי החיים ומבוססים על סיפורים אמתיים, על תשובות לשאלות של נשים רבות, על ניסיון אישי ועל ניסיונם של תלמידים ומטופלים רבים.
“כיום אני מבינה שכל המצבים שבהם עמדתי וכל החוויות שחוויתי, קשורים קשר הדוק עם הזכות שיש לי לכתוב לכן ספר זה. אני שמחה להגיש לכן ידע מיוחד לנשים, על גבי מצע עלֵי חכמת חיים, מהול בהנאה צרופה, חיוך והרבה אהבה.” מיכל בוקר
חלק מהנושאים הרבים המופיעים בתכני הספר: קריירה, מציאת הייעוד האישי והצלחה, מציאת בן זוג, חתונה וזוגיות טובה,
הכנסת אנרגיה טובה הביתה דרך חשיבה, בישול, אביזרים מרגיעים, אהבה בין בני הבית ועוד, הריון ולידה ריפוי ילדים כולל 10 טיפולים שונים שאמהות יכולות להעביר לילדים, מחלה והחלמה, הבנת משמעות כל מחלה והמסרים שהיא מעבירה לאדם, המים – פרק על משמעותם וחשיבותם של המים לגוף ולנשמה.
204 עמודים מעוצבים בטוב טעם. הוצאת אוריון. כריכה קשה מהודרת עם הטבעת כסף, X22 22ס”מ.

עמודים מתוך הספר: