אור – מדיטציות להקראה כסיפור ילדים

אור – מדיטציות קסומות להורה וילד

כתבה: מיכל בוקר / איורים: רתם עמרי / הוצאת ידיעות אחרונות

ספר זה יכול לשמש את סגל המורים והיועצים של בית הספר ואין צורך בניסיון קודם בתחום המדיטציה/דמיון מודרך/NLP.

הספר נועד להקראה – מקריאים כל הנחיה כמו שמקריאים סיפור, יש בסוגריים הנחייה להמתנה והילד חווה מדיטציה בסגנון דמיון מודרך. הספר כתוב כך שכל מורה את גננת או הורה יכולים להקריא את הקטע הנבחר, והכיתה/קבוצה מתרגלת דמיון מודרך. בבתי ספר רבים ברחבי הארץ נעזרים בספר בשיעור הראשון, מה שמכניס את התלמידים לאווירה נינוחה להכנה ליום הלימודים. 

בספר יש 22 מדיטציות, עם עצות וטיפים רבים לרוגע ושלוות רוחם של הילדים. הספר מתאים במיוחד למי שאין לו ניסיון בהנחיית דמיון מודרך NLP.

ההנחיות למדיטציה בסגנון דמיון מודרך NLP שבספר “אור” עוסקות בנושאים שונים הנוגעים לעולמו של הילד ומעלים את המודעות העצמית שלו, לדוגמה: אהבה, הצלחה במבחן, העלאת הביטחון העצמי, רפואה ואיזון, שלווה פנימית ורגיעה, מעוף ופיתוח הדמיון, הגנה אנרגטית ועוד. 

המדיטציות שבספר עוזרות במיוחד לרגיעה טבעית ולהעלאת רמת הריפוי והחיסון של הגוף ועם השנים דווח לנו על תוצאות חיוביות אצל הקוראים. הספר יצא לאור בשנת 2005 והפך לרב-מכר..

מומלץ להקריא לילדים את ההנחיה לפני השינה, אפשר לעשות זאת גם את הילד כבר נרדם. אפשר להקריא גם לקבוצת ילדים ולמבוגרים כאחד, כי הטקסטים כתובים בשפה ברורה ולא ילדותית. בהקדמת הספר תוכלו לקבל טיפים רבים להצלחתכם.

גודל הספר 27X27 ס”מ. 54 עמודים. כריכה קשה. איורים מתוך הספר ומכתבי המלצה.

 מכתב-מאושרה-אלפסי

דוגמה לדמיון מודרך מתוך הספר אור